Odkryj Naszą Wspaniałą Ofertę Łóżek z Wysuwanym Dodatkowym Łóżkiem

Odkryj Naszą Wspaniałą Ofertę Łóżek z Wysuwanym Dodatkowym Łóżkiem

Łóżka z wysuwanym dodatkowym łóżkiem są doskonałym rozwiązaniem jako łóżko dla gości lub do ekscytujących nocnych przyjęć!

To świetny sposób na zapewnienie dodatkowej przestrzeni do spania, a jednocześnie można je schować, gdy nie są używane, oszczędzając cenną przestrzeń do zabawy.

Wiele z naszych łóżek z wysuwanym dodatkowym łóżkiem nadaje się również dla dzieci dzielących pokój, nie rezygnując przy tym ze stylu – wystarczy wybrać dobrą jakość materaca do szuflady.

Jeśli przechodzisz z swoim dzieckiem na większe łóżko, wysuwane dodatkowe łóżko pozwala rodzicom komfortowo opiekować się dzieckiem bez wpływu na własny cenny sen lub kiedy potrzebujesz opiekować się nim przez całą noc.

Nasze łóżka domki lub łóżka piętrowe z wysuwanym dodatkowym łóżkiem są dostępne w różnych wariantach, są łatwe w ustawianiu, więc nieoczekiwani goście będą mieli zapewnione miejsce do spania!

 

Szufladę można również spożytkować jako przestrzeń do przechowywania. Można w niej umieścić zabawki lub pościel dla dziecka. Dzięki wbudowanej szufladzie możesz zachować porządek w pokojach dziecięcych i nie tylko.

 

Który materac powinienem użyć do swojego wysuwanego dodatkowego łóżka?

Zawsze zalecamy dokładne sprawdzenie rozmiarów materaca do wysuwanego dodatkowego łóżka. Szuflada jest zawsze 10 cm krótsza od głównego łóżka. 

Materace z pianki lateksowej to dobry wybór dla wysuwanego dodatkowego łóżka, ponieważ są nie tylko wygodne, ale również cieńsze i zmieszczą się pod łóżkiem, gdy nie są używane.

Potrzebujesz Porady?

W KidooCrafts z dumą podkreśla swoją obsługę klienta. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz do nas !;)

Powrót do blogu