5 Powodów, dlaczego łóżka piętrowe to doskonały wybór dla wspólnego pokoju

5 Powodów, dlaczego łóżka piętrowe to doskonały wybór dla wspólnego pokoju

Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla dzieci dzielących pokój, to łóżka piętrowe mogą być odpowiedzią na Twoje modlitwy.

Dowiedz się, dlaczego łóżka piętrowe dla dzieci nie tylko oszczędzają miejsce, ale są również fantastycznym sposobem, aby zapewnić każdemu dziecku prywatność i zagwarantować spokojny sen.

  1. Oszczędność miejsca: Łóżka piętrowe nie tylko oszczędzają miejsce, są jego zbawcami! Kiedy masz dwójkę dzieci w jednym pokoju, oraz wszystkie ubrania, książki i zabawki, które ich towarzyszą, posiadanie dwóch pojedynczych łóżek oznaczałoby, że pozostałoby bardzo mało miejsca na cokolwiek innego. Łóżka piętrowe, zajmujące tylko tyle miejsca co jedno pojedyncze łóżko, stanowią fantastyczną opcję pozwalającą zaoszczędzić miejsce na podłodze. Co więcej, wiele łóżek piętrowych www.kidoocrafts.com  posiada dodatkowe szuflady, półki i opcje szafy, dzięki którym można zachować porządek w zabawkach i ubraniach oraz zaoszczędzić cenne miejsce na zabawę. Na przykład łóżko piętrowe Oliver posiada półki na każdym piętrze oraz miejsce pod łóżkiem, które pomieści koszyki i skrzynie.

Niektóre łóżka piętrowe dla chłopców i dziewczynek dostępne w naszej ofercie, takie jak Stompa classic, posiadają nawet wysuwane łóżko gościnne, co oznacza, że Twoje dzieci mogą zapraszać przyjaciół na nocleg.

  1. Zapewnia osobistą przestrzeń: Gdy dzieci dzielą sypialnię, łóżka piętrowe doskonale nadają się do zapewnienia im nieco prywatności. Każde dziecko ma swoją własną przestrzeń do dekorowania swoim ulubionymi naklejkami, kocami i pościelą, co daje im szansę wyrażenia swojej osobowości. Są również świetne dla dzieci z potrzebami sensorycznymi, ponieważ dostarczają bardziej zamkniętego miejsca. Mogą być także dalszym stopniem indywidualizowane poprzez dodanie przyściennej lampki nocnej, która nie będzie przeszkadzać drugiemu dziecku.

  2. Trwałe: Łóżka piętrowe to doskonały wybór, jeśli szukasz łóżka, które posłuży Twoim dzieciom przez całe dzieciństwo i okres dorastania. Łóżka piętrowe są zazwyczaj odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 do około 16 lat, w zależności od wielkości łóżka i wieku nastolatka! Niemniej jednak dzieci śpiące na górnym piętrze powinny mieć co najmniej 6 lat. To zależy od indywidualnego dziecka - jeśli Twoje maluchy często wstają w nocy, górne łóżko może nie być odpowiednie. Należy także upewnić się, że między górnym łóżkiem a sufitem jest co najmniej dwie stopy wolnej przestrzeni.

  3. Wielofunkcyjność: Łóżka piętrowe dostępne są w wielu konfiguracjach, kolorach i materiałach, aby pasować do każdej sypialni. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko łóżka piętrowe od najlepszych stolarzy, wyposażone w poręcze bezpieczeństwa i wiele innych funkcji.

  4. Przystępna cena: Kupno łóżka piętrowego to znacznie bardziej przystępna opcja niż zakup dwóch standardowych łóżek pojedynczych, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że posłużą Ci przez dłuższy czas.

I na koniec, ale zdecydowanie nie najmniej ważne, szósty powód, dlaczego łóżka piętrowe są doskonałym wyborem do dzielonych pokojów, to fakt, że same w sobie są fantastyczną przestrzenią do zabawy. Zamek, łódź podwodna, magiczny las? Możliwości są nieskończone, podobnie jak potencjał dzieci do rozwijania swojej wyobraźni. Wiele z naszych łóżek piętrowych jest tematycznych, aby wspierać proces twórczy.

Powrót do blogu