O nas

Witamy w KidooCrafts!

Nasza firma powstała, aby spełniać marzenia dzieci i dorosłych. Stosowane przez nas materiały są w 100% naturalne i biodegradowalne. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Do malowanie mebli używamy wszystkich naturalnych farb z certyfikatem ekologicznym. To daje nam pewność, że Twoje dziecko będzie bawić się zabawkami wolnymi od szkodliwych substancji.

 

Asortyment, który oferujemy jest wyselekcjonowany oraz sprawdzony, współpracujemy z rodzimymi stolarniami z kraju oraz zagranicy, jesteśmy również producentami niektórch drewnianych mebli, koszy mojżesza oraz zabawek. 

Wszystko co u nas Panśtwo znajdziają, to produkty najwyższej półki, naturalne i certyfikowane, wytwarzane w duchu zrównoważonego rozwoju. 

Produkty w naszym sklepie są wykonywane ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale. Korzystamy z ploterów i laserów CNC, szlifierek grubiarki i innych specjalistycznych narzędzi i są całkowicie bezpieczne dla dzieci, co potwierdza zgodność z normami CE – PN-EN 71-1: 2015-01E i PN-EN 71-1: 2015-01D. Aby ta radość i szczęście się spełniły, nasz produkt posiada certyfikat FSC® (FSC® C120107).

 


Nasze produkty są w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dla naszych klientów oferujemy także indywidualne produkty. Możesz skontaktować się z nami w sprawie wprowadzenia zmian w istniejących produktach. 

Nasze produkty są dokładnie testowane, także przez dzieci, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. W ten sposób gwarantujemy bezpieczeństwo dzieci i spokój rodziców.

 


W KidooCrafts wierzymy w długowieczność (zarówno w produkcji, jak i projektowaniu), oferowany asortyment jest inwestycją w produkt o wysokiej jakości, który posłuży Twojemu synowi lub córce przez wiele lat - GWARANTUJEMY to.