Wszystko co musisz wiedzieć o Koszu Mojżesza
8.jpg

Wszystko co musisz wiedzieć o Koszu Mojżesza

Wybór koszy Mojżesza może być wspaniałą pracą dla przyszłej mamy! Kosze Mojżesza mogą być wygodną, ​​przytulną i praktyczną opcją dla Twojego dziecka do spania przez kilka pierwszych miesięcy życia. Zwykle wykonane z mocnej wikliny, palmy lub kukurydzy, wiele koszy Mojżesza jest wyposażonych w materace, ozdobne narzuty i regulowane kaptury.

Kosze Mojżesza to praktyczne koszyki dla najmłodszych dzieci. Wykonane zostały z mocnych oraz naturalnych materiałów przyjaznych dzieciom. Kosze Mojżesza to produkty sprawdzone i dostępne na rynku od lat. Dzięki swojej trwałości wciąż są często kupowane przez rodziców, którzy mają do nich pełne zaufanie.

Kosze Mojżesza pozwalają rodzicom trzymać dziecko blisko siebie w nocy, gdzie mogą monitorować jego ruchy i oddech. Dużo łatwiej je też usłyszeć, gdy zaczną płakać. Dziecko bliżej mamy jest bardziej bezpieczne.Jak długo mogę trzymać malucha w Koszu ?

Niemowlęta zwykle pozostają w koszach Mojżesza do 4-6 miesięcy. Kiedy osiągną 5/6 miesiąc, zauważysz, że stają się ciężkie i bardziej czujne, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie będziesz nosić śpiącego dziecka - będą potrzebować miejsca stacjonarnego na drzemki.

Zalety Koszy MojżeszaŁatwy do przenoszenia

Ich lekka konstrukcja sprawia, że ​​kosz Mojżesza jest naprawdę łatwy do noszenia w domu lub w różnych miejscach, jeśli podróżujesz. Są również wyposażone w uchwyty, które znacznie ułatwiają trzymanie i przenoszenie.

Oszczędność miejsca

Jeśli walczysz o miejsce i nie możesz zmieścić łóżeczka w sypialni, kosz Mojżesza jest idealną alternatywą, gdy Twoje dziecko jest małe. Większość koszy Mojżesza ma 80 cm długości i 45 cm szerokości. Dzięki temu bardzo łatwo zmieszczą się je nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Ich rozmiar nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce, ale także Twoje dziecko będzie czuć się bezpieczniej na mniejszej przestrzeni - pomagając mu zasnąć i się uspokoić.

Zabierzesz go wszędzie

Kosz Mojżesza ułatwia usypianie dziecka, gdziekolwiek jesteś.  Wycieczka do domu babci jest o wiele łatwiejsza, gdy jest kosz Mojżesza. Zamiast pakować łóżeczko turystyczne, kosz Mojżesza jest już złożony i wystarczy go odłożyć w bezpiecznym miejscu. Zaletą jest też stojak, który po złożeniu zabiera bardzo mało miejsca. 

Zapewniają dziecku wygodę

Kosze Mojżesza są idealne na zimę i lato. Dzięki wiklinowemu materiałowi przepuszcza powietrze, dzięki czemu dziecku nie jest zbyt gorąco, a zimą możesz ubrać maluszka w ciepłe ubranka bez obawy, że się przegrzeje.

Wielofunkcyjny

Pościel lub inne dodatki można wyjąć, gdy dziecko wyrośnie, a kosz może służyć do przechowywania zabawek i książek lub prania. Kosz Mojżesza może posłużyć jako dekoracja w każdym pomieszczeniu Twojego domu lub mieszkania. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl